Yıldırım Bosch servisi

BURSA YILDIRIM BOSCH SERVİSİ

Soğutma, beyaz eşya, mutfak ve temizlik ürünlerinde önder olmak yaygın servis ağı ile gerçekleşmektedir. Bakım zamanlarında veya bir sorunla karşılaşıldığında hızlı ve güvenli bir servis hizmetinden yararlanmak hayatımızın bir parçası haline gelen ürünler için büyük önem arz eder. Yıldırım Bosch servisi ürünlerin ilk aldığınız zamanki gibi korunarak uzun süre kullanmanız için çalışan uzman bir ekipten oluşmaktadır. Sizlere en iyi hizmetin verilmesi amacıyla zaman zaman servis ekipleri profesyonel eğitimlere katılmakta ve en iyi hizmeti güvenle vermek için çalışmaktadır. Ürünün ilk montajında verilen bilgiler ile sizlerin ürünü tam olarak tanımanıza fırsat tanınır. Değişen teknolojiyle farklılaşan ürünler servis ekipleri tarafından sürekli değerlendirilmektedir.

Satış Öncesi ve Sonrası

Satış öncesi ürünler hakkında gerekli bilgi ve tanıtımlara yetkili servislerden de ulaşabilirsiniz. Böylece doğru ürünü aldığınız için güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Satış sonrası geniş servis ağıyla verilen destek hizmetleri ile sorunsuz günler yaşayabilirsiniz. Ürünlerin bakım, onarım ve değişim işlemleri tarafımızca eğitime tabi tutulan Yıldırım Bosch servisi uzman ekiplerince kolayca gerçekleştirilir. Hızlı ve teknolojik dokunuşlarla sorununuz giderilir ve yaşamınıza güvenle devam etmeniz sağlanır.

Ürününüzün sorunu olmasa bile yıllık bakımlarını uzmanlara yaptırmanız cihazınızın her zaman ilk günkü gibi olmasını sağlar. Bakımlar esnasında cihazlarınızın genel temizliği yapılarak çalışma prensipleri ve verimliliği kontrol edilir. Sorunlu veya sorun çıkartacak durumlara müdahale yapılır ve sizlere en iyi şekilde teslim edilir. Cihazınıza yapılacak doğru dokunuşlar için yetkili servislerle güvenle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonServis Çağır