Nilüfer Bosch servisi

BURSA NİLÜFER BOSCH SERVİSİ

Yaşam alanlarımızın baş tacı ürünlerin güvenle kullanılması, yedek parça ve aksesuarlara hızla ulaşılabilmesi, yıllık bakımlarının güvenle sağlanması ve bir sorun anında hızlı müdahale edilmesi geniş bir servis ağı ile mümkün olabilmektedir. Merkezimizce eğitilerek sizlerin hizmetine sunulan uzman ekiplerden oluşan Nilüfer Bosch servisi hızlı ve güvenli bir hizmetin adıdır. Ürünü ilk aldığınız andan itibaren yanınızda olup bakım, onarım ve değişim hizmetlerinde üstün kalitede çözümler sunarak cihazı güvenle kullanmanızı sağlamaktadır. Beyaz eşya teknolojileri grubu, soğutma grubu, mutfak aletleri grubu ve diğer Bosch ürünlerinde garantili ve orijinal bir hizmet sunulmaktadır. Kurulum anından itibaren iletişime geçerek ürün hakkında detaylı bilgiler almanız için teknik destek verilir.

Eğitimli Profesyonel Destek

Yüksek müşteri memnuniyeti ve güven ilkesiyle birleşen hizmet kalitesi hızlı ve profesyonel servisle bütünleşiyor. Bosch temel servis yetkinliği eğitimlerine katılarak başarılı olmuş ve uzman hizmet anlayışı ile çalışan ekipler cihazlarla ilgili yaşadığınız sorunları kısa sürede çözümlere kavuşturur. Yaşam kalitenizin devamı ve sürekliliği için servis hizmetleri hızlı biçimde verilmelidir. Orijinal parça ve aksesuarlara yetkili servis hizmetleriyle ulaşabilir, cihazlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Tüm Bosch cihazlar ve orijinal yedek parçalar Bosch garantisi altındadır. Sıkıntı yaşanan parça Nilüfer Bosch servisi gözetiminde yenisi ile değiştirilir ve cihaz test edilerek sizlerin hizmetine sunulur.

Almış olduğunuz cihazın yeteneklerini keşfetmek için servisten destek alabilirsiniz. Cihazınızla ilgili her türlü bilgi iletişimi için ayrıca cihazınızın bakım, onarım işlemlerini hızlandırmak için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonServis Çağır