Yenikaraman Bosh Servisi

Yenikaraman Bosh Servisi

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana öncelik verdiğimiz tek önemli nokta müşterilerimizdir. Yenikaraman Bosh Servisi müşterilerinin en iyi ve en hızlı şekilde hizmete ulaşmasını amaç edinmektedir.

Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Vermekteyiz

Bakım, tamir ve montaj iş ve işlemleriniz için alanında uzman olan çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için her zaman hazır bulunmaktayız. Bu amacın bir parçası olan çalışanlarımız, hizmetin kalitesini artırmak için sürekli kendilerini geliştirmektedir. Bu gelişime bağlı olarak, işlemleri en kısa sürede ve eksiksiz olarak tamamlayıp, siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktadırlar.

Güvenilirlik En Önemli Özelliğimizdir

Son zamanlarda güvenilirliğin düşük olduğu dünyamızda siz değerli müşterimizin güvenini kazanmak için Yenikaraman Bosh Servisi olarak aşağıdaki detaylara önem vermekteyiz.

  • Yetkili servis aracı ve yetkili servis kıyafetleri ile çalışmaktayız.
  • Çalışanlarımızın her birinde yetkili serviste çalıştığını gösteren özel kimlik kartları bulunmaktadır.
  • Bakım, montaj ve benzeri işlemlerin detaylı olarak yer aldığı evraklar çalışanlarımız tarafından işlem sonunda sizlere teslim edilir.
  • Tamir işlemlerinde parça değişimi olması durumunda ise değiştirilen parça için garanti süreleri ve bu garanti sürelerine ait tarihler de çalışanımız tarafından sizlere belge olarak verilmektedir.
  • Ayrıca garanti uzatma ve benzeri ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Çalışanlarımız size detaylı bilgileri servis öncesinde ya da sonrasında vermektedir.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, klima ve benzeri tüm beyaz eşyalar ile ilgili montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için sizlere en iyi hizmeti vermek bizim için bir mutluluktur.