Küplüpınar Bosch Servisi

Küplüpınar Bosch Servisi

Alman markası olan Bosch, beyaz eşya ve elektronik cihaz konusunda kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Bu nedenle tüm dünyada Bosch ürünleri, işlevselliği ve dayanaklığı nedeni ile uzun yıllardır severek kullanılmaktadır. Bu ilgi beraberinde servis hizmeti talebini de artırmaktadır. Bosch bunun bilincinde olarak dünyada ve ülkemizde geniş bir servis ağı ile hizmet vermektedir. Küplüpınar Bosch Servisi de bu servislerden biridir. Servis, garanti kapsamında profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, fırın, mutfak robotu gibi beyaz eşya ve elektronik eşyanın üretim özelliklerine uygun montaj, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Hızlı ve Profesyonel Bosch Yetkili Servis Hizmeti

Satın alınan beyaz eşya ürünlerinin kullanıcıların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için garanti kapsamında profesyonel ekipler tarafından onarımı gerekmektedir. Küplüpınar Bosch Servisi bunun bilincinde olarak hizmet vermektedir. Servis montaj, bakım ve onarım işlerini garanti kapsamında kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ekipmanlar kullanarak hizmet veren servis, ayrıca gerektiğinde orijinal yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir. Yine ürünler tamir olmaz ise garanti kapsamında yeni ürünler ile değişimini gerçekleştirmektedir. Siz de buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, elektrikli süpürge, fırın ve ütü gibi çeşitli beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız için profesyonel servis desteği almak isterseniz irtibat bilgilerinden 7/24 servis ile irtibat kurabilirsiniz.