Hüdavendigar Bosch Servisi

Hüdavendigar Bosch Servisi

Hüdavendigar Bosch Servisi 12 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Yoğun bir tempoyla çalışmakta olan yetkili servisimiz, müşterilerimize ihtiyaç duydukları anda Bosch cihazlarında gerekli olan orjinal yedek parça servisinden tüm bakım ve onarım talepleriniz için servis vermektedir. Uzman ekibimiz tam donanımlı araçlarıyla randevu aldığınız saat ve gün aralığında adresinize gelir. Derin dondurucudan ankastre fırına tüm Beyaz eşya, küçük ev aletleri, klima gibi Bosch marka cihazlarınızın montaj, bakım ve onarım işlemleri halledilip alanında uzman ekibimizce sizlere sorunsuz şekilde teslim edilir.

Tam Hizmet Anlayışımız ve Faydalı Hizmetlerimiz

 Hüdavendigar Bosch Servisi, Bosch markalı cihazınızı aldığınız günden itibaren 1 yıllık süre için Ücretsiz tam hizmet garantisi sunmaktadır. Uzman ekibimiz yedek parça ihtiyaçlarınız, tamir veya yıllık bakım talepleriniz için geldiklerinde 1 yıllık garanti kapsamında sizden hiçbir ücret talep etmez. Bosch yetkili servisimiz 1 yıllık hizmet garantisini aştığınız takdirde bile alacağınız hizmet için yapacağınız ödemelerde kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme, eft gibi çoklu seçenekler sunarak işinizi kolaylaştırdığı gibi hesaplı bir hizmet almanızı sağlar. 7/24 çalışan Çağrı Merkezi çalışanlarımıza ulaşıp istediğiniz gün ve saat için randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Hizmet anlayışımız Kurumsal bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu sayede hızlı ve profesyonel çözümler üretir sizlere hesaplı bakım sağlarız. Yetkili servisimize duyduğunuz güven ve memnuniyet duygusuna minnetle kendimizi her zaman geliştiriyor, sorunsuz ve eksiksiz bir deneyim yaşamanız için azimle çabalıyoruz.

Hüdavendigar Bosch Servisi olarak yolumuz ve kalitemizden ödün vermeden kararlılıkla yola devam ediyoruz.