Alemdar Bosch Servisi 

Alemdar Bosch Servisi

Alemdar Bosch servisi en iyi tamir ustası ve servisiyle çalışmaktadır. Alemdar Bosch servisi merkezimize eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Güveniniz, Alemdar Bosch servisi merkezi ve atölyesi olarak oldukça büyük önem taşıyor. Alemdar Bosch servisi, beyaz ve elektronik eşyaların onarımını yapabilmektedir.
Alemdar Bosch teknisyenleri ve teknisyen yardımcıları ile Alemdar Bosch servisi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Servisimize duymuş olduğunuz memnuniyet ve güvenle kendimizi geliştirerek sizlere problemlerinizde yardımcı olabilmek için çabalamaktayız. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda 7 gün 24 saat aralıksız, yüksek kalite de hizmet veriyoruz.
Sizleri yanıltmamak ve güveninizi sarsmamak adına çizgimizden ve kalitemizden ödün vermeden azim ile yola devam ediyoruz.

Alemdar Bosch Servisi Tamir ve Onarım İşlemleri

Herhangi bir beyaz ya da elektronik eşya bozulduğunda o eşya, servise verilmektedir. Bu eşyalar servise verilirken arızasının ne olduğu teknisyenlere açık bir şekilde anlatılmalıdır. Daha sonra varsa eşyanın garanti belgesi, servise gönderilmelidir. Servise gönderilen eşya, kişi kaynaklı değil ise garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde tamir edilir. Eğer kişi kaynaklı ise belli bir ücret karşılığı yapılmaktadır. Alemdar Bosch Servisi tamir ve onarım işlemleri şu şekilde yapılmaktadır;

  • İlk olarak tamiri yapılacak olan eşyanın sorununun ne olduğu öğrenilir.
  • Tamiri ve onarımı yapılacak olan eşyanın başka bir sorunu olup olmadığı araştırılır.
  • Soruna bağlı olarak, malzemeler ve parçalar ayarlanır.
  • Değiştirilecek olan parça değiştirilir.