Kullandığınız teknolojik ev cihazları güncel olarak ihtiyaçlarınızı her an giderebilirken kullanıcı hataları veya zamanın etkisiyle oluşan yıpranmalar sonucunda arıza çıkarabiliyor. İstenmeyen cihaz arızalarının tamamen karşısında olan Bursa Bosch Servisi ürünlerinizde oluşan her arızayı sahip olduğu düzenli ve kaliteli çalışma prensipleriyle birlikte kısa süre içerisinde çözebiliyor.

 

Ev işlerinizi daha kolay hale getiren ve sizlere eğlenceli yaşam fırsatları sunan cihazlarınız bozulduklarında yapılması gereken öncelikli olarak teknik servise telefon açarak sorun bildirimi yapmak. Kullanıcı tarafından bırakılan ipuçlarından yola çıkarak sorunun tam olarak ne olduğunu algılayan ve ne yapılması gerektiğini derhal sizlere aktaran servis ilk müdahaleyi telefon üzerinden yapıyor. Sorununuz telefon ile kısa sürede çözülebilecek kadar küçükse yapılması gereken adımlar telefon desteğiyle sizlere aktarılarak sorunu birkaç dakika içerisinde halletmeniz sağlanıyor. Eğer sorununuz telefon desteğiyle veya acemi kullanıcı tarafından çözülemeyecek kadar kapsamlıysa kısa süre içerisinde servisimiz kapınıza kadar geliyor.

 

Bosch servisi Bursa tarafından müşterilerine sunulan kusursuz ve zamanında hizmet anlayışlarından yararlanabilmek için yapılması gereken sadece bir telefon açmak.

 

Günümüzde belirli bir noktaya ulaşmayı başarabilerek gelişmiş olan teknoloji gelecek zaman içinde gelişme çalışmalarına devam ediyor. Bursa Bosch servisi, kullanıcıların hizmetlerine sunduğu teknoloji ürünlerini ev işlerinin daha kolay giderilebilmesi odaklı yürütüyor.

 

Ev içerisinde uğraşmanız gereken her iş Bosch aletleriyle birlikte daha kolay bir hal alıyor. Aldığınız her ürün işlerinizi kolaştırmak için belirli kalite standartları çerçevesinde üretilmiş olsada zamanın verdiği yetersizlik ve parçalarda oluşan yıpranmayla birlikte işlevini tam olarak yerine getiremeyebiliyor veya bakım ihtiyaçlarından dolayı sahip olduğu fonksiyonlar tamamen durabiliyor. Satın almış olduğunuz ürün bozulduğunda akla ilk olarak bir yenisini almak gerektiği ve ekonominizden büyük bir pay ayrılacağı gelebilir. Fakat daha ekonomik fiyatlarla işlevleri yetersiz kalan ve fonksiyonları tamamen duran cihazlarınızı kaliteli hizmet çalışmalarımızla birlikte tekrar sizlerin kullanımına sunabiliyoruz.

 

Bosch servisi Bursa, bünyesinde yılların verdiği tecrübe ve çalıştıkları süreç içerisinde de aldıkları hizmet eğitimine devam eden nitelikli personelden oluşuyor. Arıza çıkaran ürünlerinizin sorunlarını derhal çözebilmeniz için anlık telefon desteklerimiz bulunurken bir telefon sonrasında saatleri bulmadan belirttiğiniz adrese kadar geliyoruz.

 

Bosch çamaşır makineniz çok sesli çalışmaya başladıysa ve bundan şikâyetçiyseniz mutlaka profesyonel Bosch servisinden bilgi ve destek almak almanız gerekmektedir. Bosch makinelerde nadiren de olsa görülebilen bu durum makine parçalarınızın zaman içerisinde aşınmasından veya bulunduğu zeminin düzgün olmamasından kaynaklanıyor olabilir.

 

Makinenizde sesli çalışmaya neden olan bozukluk; kazan rulmanlarından, yıkama rulmanları ve kömürlerinden, pompa motorundan, kayıştan, amortisörlerden ya da ayak ayarının düzgün olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Özellikle sıkma esnasında aşırı ses alıyorsanız kazan rulmanlarının içinde bulunan keçe, niteliğini kaybetmiş ve içerisine su kaçırıyordur. Bu parçadan kaynaklanan arızalarda Bursa Bosch servisi hizmetinizde olacaktır.

Makineniz sıkma esnasında tiz bir ses çıkarıyorsa bu da yıkama motoru rulman ve kömürlerinde aşınma ve zedelenme olduğunun göstergesidir. İçinde bulunan yağın bitmesi de olasılıklar arasındadır. Diğer bir sesli çalışma nedeni makinelerde 2 adet olarak bulunan; makinedeki sarsıntıyı minimumda tutma görevi gören; bu parçalardan birinin bile arızalanması sesli çalışmaya neden olabilir. Bu parçalarda meydana gelebilecek arızalar makine sıkma fonksiyonuna geçtiği zaman çok fazla ses yapabilir. Makinelerde bulunan motor ile kazan kasnağı arasında yer alan kayışın da belirli bir kullanım sayısından sonra esnemesi ve kanalların boşalmasıyla sıkma esnasında ses yapabilir. Çamaşır makinenizdeki pis suyun dışarı çıkmasına yarayan pompa motoruna bazı metal eşyaların kaçmış olması da makinenin boşaltma sırasında çok ses çıkarmasına neden olur. Bu parçanın yaşam süresi maksimum on yıl olup; 10 Yılda bir parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Bu ve bunun gibi değişim ve bakım gerektiren parçalar için Bursa Bosch teknik servisinden hizmet alabilirsiniz.

Makinenizin dış aksamından kaynaklanabilecek ve kendi kendinizin çözebileceği bir diğer sorun da makine ayaklarının dengede durmayışıdır. Bu durum zeminin engebeli oluşu veya her makinede 4 adet olan ayaklardan birinden bile kaynaklanan bir sorun olabilir. Çevre ve ayak pozisyonlarını değiştirdiğinizde sizi rahatsız eden bu sesin azaldığını ve makinenizin daha sessiz çalışmaya başladığını gözlemleyeceksiniz. Servisimizde Bosch klima servisi ve Bosch kombi servisi hizmetleri de verilmektedir.

 

Bursa bosch servis hizmetleri beyaz eşya klima ve tüm elektronik ürünlerinizde sizler teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Bosch Teknik Servisi
Etiketlendi:
Servis Çağır